
Автомобільні світлодіодні лампи з цоколем H11, Led лампа NaoEvo V05 12 000 Lm DC 9-16V 100W
2 250 ₴/комплект
1 800 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NaoEvo V05 H11
Технічні характеристики:
Потужність ламп: 100 W
Діапазон вхідної напруги: 9-16 В
Світловий потік: 12 000 Lm
Колірна температура 6000К
Ступінь захисту: IP65
Охолодження:
Матеріал: авіаційний алюміній 6063
Тип охолодження: вентилятор+радіатор+мідні трубки
Час експлуатації: не менше ніж >30000 годин
Робоча температура: -40+80 град/с.
LED чіп: FLIP CHIP - 4060
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА КОМПЛЕКТ.
Гарантія 14 місяців.
LED лампи 12 000 Lm V05 - серія
Новинка! Оновлений чіп FLIP CHIP - 4060, світловий потік 12 000 Лм на обидві лампи та номінальна потужність 100 Вт та продумана система охолодження – це те, що робить цю лампу однією з найпопулярніших на ринку LED-ламп. V05 увібрала в себе все найкраще, що було реалізовано в цій серії та отримала ряд доробок, такі як: покращене охолодження лампи завдяки трохи більшому вентилятору та радіатору, трохи більша потужність ламп. Завдяки достатній потужності ламп, на більшості автомобілів із вбудованим захистом від перегорання ламп, бортовий комп'ютер не показуватиме помилку.
особливості:
компактні за розміром, особливо актуально для тих, у кого обмежене посадкове місце
оснащені потужними діодами FLIP CHIP - 4060
чітка світло-тіньова межа, з можливістю налаштування у фарі
не засліплює зустрічні машини
термін експлуатації понад 30000 годин
Напруга живлення 9-16 В
Відведення тепла за допомогою мідних трубок до радіатора
Комплектація:
Світлодіодні лампи головного світла 2 шт.
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга живлення | 9 В, 16 В |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 800 ₴/комплект








