
Світлодіодні LED лампи NaoEvo T10 W5W 30SMD 3014, Canbus (Обманка)
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: W5W-NaoEvo
Світлодіодні Led лампи T10 W5W
Характеристики:
Тип цоколя – T10, W5W
Кількість світловипромінюючих елементів – 30
Світлодіод SMD 3014
Світловий потік – 1200 Люмен
Номінальна потужність – 5 Вт
Кут свічення – 360 град.
(Тобто світло повністю потрапляє у ваші відбивачі)
Колір світіння – Білий
Термін служби 50.000 год
Стійка до вібрацій
Розміри: довжина 28мм, ширина 10мм.
Ціна вказана на 1 шт.
Світлодіодна лампа для встановлення в габаритні вогні, підсвічування номера, підсвічування салону, підсвічування дверей; для встановлення на автомобілі з CAN шиною (обхід індикації помилки бортовим комп'ютером) біполярна; тип цоколя: Т10; робочий діапазон напруги: 10,8 – 24В; кут свічення: 270 град; кількість світлодіодних елементів – 30 шт.; тип світлодіодних елементів 3014; колір свічення 6000K; робочий діапазон температур: -30С до +85С; світловий потік – 1200 Люмен.
Чому варто купувати в нашому Магазині ASP_LED:
Низькі ціни – ми є представником передових фабрик. Працюємо безпосередньо на пряму із заводами.
Тому ціни у нас нижчі ніж у конкурентів!
Оперативність - якщо ви здійснюєте замовлення до 16.00, то він поїде до вас цього ж дня, бо весь товар у НАЯВНОСТІ у нас на складі!
Доставка - працюємо з усіма видами транспортних компаній, відправлення до всіх куточків України.
Оптові ціни - У нас працює система знижок для постійних покупців, а також оптові ціни для організацій, що торгують!!!
Оплата - оплата на Prom.ua, накладення платіж (Нова пошта, Укрпошта), передоплата - оплата на картку
| Основні | |
|---|---|
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Напруга живлення | 9 В, 18 В |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | W5W |
- Ціна: 350 ₴





